+38(097)102 9855
+38(095)093 1099
Виготовлення і продаж пиломатеріалів!
Доставка по всій Україні
Ціни виробника

Терасна дошка, Дошка підлоги модрина, Вагонка

Материалы из дерева

«Данвер» пропонує купити, за цінами виробника екологічно чисті пиломатеріали з натуральної деревини: тераса, дошка підлоги, вагонка, палубна дошка, блок–хаус, брус лавочний, фальш–брус (імітація бруса).

Більшу частину свого життя ми проводимо у себе в будинках чи в квартирах, тому сьгодні люди все частіше надають перевагу виробам з натуральних матеріалів. Використавши в будівництві чи декорі матеріали з дерева - Ви забезпечите здорову атмосферу і природний мікроклімат у Вашій оселі. Крім цього, дерев’яний інтер’єр – це традиції, випробувані часом, які доводять що житло, оздоблене деревом, - це краса, практичність і довголіття. Звичайно, що безпосередньо ми не контактуємо з будівельними матеріалами, але саме вони і створюють атмосферу в нашому домі.

Наші клієнти високої думки про високоякісні пиломатеріали від «Данвер». Дерев'яна вагонка, дошка підлоги, терасна дошка, фальшбрус, блок-хауз, палубна дошка, брус лавочний - чудовий будівельний і оздоблювальний матеріал від самої природи, натуральний, безпечний для здоров'я, красивий і колоритний. У нас багатий асортимент продукції з дерева, адекватні ціни, а також індивідуальний підхід до замовників.

І справді, перевага дерева, як будівельного матеріалу, у відношенні екологічності не підлягає сумніву.

Материалы из дерева - це не лише привабливе оздоблення приміщення. Найголовнішим чинником є те, що це природний, екологічно чистий матеріал. Дерево регулює вологість в приміщенні, створюючи комфортне, природне для людського організму середовище. Наша продукція відповідає усім стандартам якості, оскільки використовуємо деревину з найбільш екологічно чистого регіону України - українських Карпат.

Будинки з дерева

Ми пропонуємо високоякісні будівельні матеріали з натурального дерева, оскільки відповідально підходимо до кожного етапу виробництва, а саме: заготовки відповідної сировини, обробки її на сучасному обладнанні, дотримання відповідного процесу сушіння деревини та технологічного процесу. Маючи власну пилораму, ми швидко виконаємо будь-які вимоги клієнта щодо розмірів чи кількості обраного матеріалу. Наші ціни на вагонку, підлогу, терасу, значно нижчі, ніж у переважної більшості конкурентів

Замовити та купити терасу з модрини, вагонку, підлогу, фальшбрус, блокхауз, лавочний брус можна за телефонами в розділі контакти.