+38(097)102 9855
+38(095)093 1099
Виготовлення і продаж пиломатеріалів!
Доставка по всій Україні
Ціни виробника

Монтаж блок-хауса

×

Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в menu_set_active_trail() (рядок 2404 із /home/danver/danver.com.ua/www/includes/menu.inc).

Монтаж блок-хауса

Блок-хаус

Немає можливості побудувати будинок з дерева? А жити в такому дуже хочеться? Проблему допоможе вирішити новий матеріал - блок-хаус. Блок-хаус це імітація колоди і, як справжнісіньке дерево, забезпечує дуже хорошу тепло і звукоізоляцію. За своєю суттю блок-хаус це вагонка, тільки дещо товщий, а значить буде краще утримувати тепло. Та й виглядає цей матеріал цікаво. Змонтувати блок-хаус не настільки важко, як здається на перший погляд, досить певного набору інструментів і базових знань.

Найпоширеніша помилка - починати монтаж відразу. Не поспішайте. Перед монтажем блок-хаус треба розкласти в приміщенні і залишити так на кілька днів, щоб матеріал звик до вологості повітря. Це зменшить його усадку.

Кріплення блок-хауса саморізами

Встановлення блок-хауза слід починати тільки після завершення підготовчих робіт. Найчастіше установку блок-хауса виконують горизонтально, проте з вузьким блок-хаусом можна працювати як горизонтально, так і вертикально. Починаємо з вирівнювання стін, робимо риштування бруском і укладаємо утеплювач. Після цього нарізаємо панелі блок-хаусу потрібного розміру. Найкраще робити це електропилою, тоді край бруса буде ідеально рівним та й з роботою ви впораєтесь швидко.

Кріплення блок-хауса кляймером

Панелі блок-хаус з'єднуються між собою шляхом з'єднання шип-паз. Монтувати блок-хаус потрібно шипом вгору для того, щоб в пазах не накопичувався конденсат, який приводить до гниття. Між брусками не буде зазорів якщо підбити їх один до одного молотком. А щоб не пошкодити матеріал використовуємо обрізок панелі. Також подбайте про створення всіх необхідних шарів: тепло та гідроізоляції. Закріпити блок-хаус можна кількома способами. Все залежить від його товщини. Кляймери (оцинковані дужки) легко витримають тонкі панелі, а от для широких панелей слід використовувати спеціальні саморізи - вкручуємо їх під кутом 45 градусів, з кроком 60 см. А капелюшки ховаємо під пазом наступної панелі.

Стик блок-хауса

А ось обшити кути буде складніше. Оскільки панелі блок-хауза напівкруглі, з'єднати їх між собою перпендикулярно неможливо. Але є одна хитрість. Вставляємо між двома панелями блок-хауса оброблений брус. Так між краями панелей не буде зазорів, а в кімнаті протягу. Інший спосіб - зробити акуратні рівні запили під 45 градусів або зробити декоративні куточки. Виконати гарні декоративні куточки не складно. Для кожного кута потрібно всього дві стругані дошки.

Стик блок-хауса

Фарбувати таку стіну не обов'язково. Блок-хаус не вимагає додаткового покриття, досить просто очистити поверхню від пилу. Але ми рекомендуємо зробити завершальний крок - антисептичну обробку поверхні. Поверхня не тільки отримає додатковий блиск, але і надійний захист від паразитів, червоточин, шкідливого ультрафіолету, а також стане стійка до розтріскування. Обробляти блок-хаус, як і інші дерев'яні поверхні рекомендується раз на кілька років. Затишок надовго оселиться в такій кімнаті.

Категория: 
Автор: 
Данвер