+38(097)102 9855
+38(095)093 1099
Виготовлення і продаж пиломатеріалів!
Доставка по всій Україні
Ціни виробника

Монтаж зовнішнього блок-хауса

×

Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в menu_set_active_trail() (рядок 2404 із /home/danver/danver.com.ua/www/includes/menu.inc).

Монтаж зовнішнього блок-хауса

Зовнішній блок-хаус

В наші дні облаштувати свій будинок у привабливому та затишному стилі настільки просто і вигідно, що дозволить собі це може кожен любитель «country» - напрямку в дизайні. Ця задача істотно полегшується і завдяки великій різноманітності сучасних, недорогих матеріалів, таких наприклад, як блок-хаус.

Для обшивки не буде потрібно багато часу. Технологія роботи з цим матеріалом гранично проста і не пов'язана з великими фізичними затратами. Крім цього, монтаж блок-хауса - це досить «чистий» процес, що не супроводжуваний пилом, будівельним сміттям. Таким чином, відразу після обробки приміщень необхідно лише провести вологе прибирання, і приміщення готове до експлуатації. Монтаж блок-хауса чимось схожий зі складанням конструктора LEGO, всі елементи якого щільно фіксується один до одного, формуючи закінчену картину. Цю роботу може зробити і непрофесіонал, однак для більшої впевненості і швидкості можна вдатися і до допомоги фахівців. В обох випадках необхідно строго дотримуватися певної послідовності робіт.

Монтаж блок-хаус

Перед початком монтажних робіт блок-хаус піддають обробці антисептиками в цілях запобігання розвитку грибків, бактерій, комах. Далі йде підготовка поверхонь до обробки. При роботі з дерев'яною поверхнею, переконайтеся в тому, що вона рівна, гладка. Якщо ніяких нерівностей не спостерігається, то можна сміливо кріпити до неї блок-хаус. Однак у більшості випадків стіни в будинках представляють собою цегляні та залізобетонні поверхні, для обробки яких знадобиться спеціальна решетування з дерева з кроком близько 1 метра. На стінах дошки розміщуються у вертикальному положенні, а при горизонтальному розміщенні рейки фіксуються на стінах. Проконтролювати правильність розташування обрешітки можна за допомогою кутника, виска і рівня. Приступаючи до вертикальної обробки, блок-хаус монтують, починаючи з кута, при цьому перша плитка повинна бути ретельно зафіксована. В процесі монтажу блок-хауса вам можуть знадобитися найрізноманітніші інструменти, які завжди повинні бути напоготові: цвяхи, скоби для механічного або пневматичного степлера, саморізи, кляймери. Фіксація дощок цвяхами, хоч і проста, але все ж не кращим чином позначається на зовнішній привабливості панелей, в зв'язку з цим фахівці рекомендують взяти на озброєння одну з декількох технологій кріплення блок-хауса.

Монтаж блок-хаус

Перший варіант фіксації призначений для горизонтальної облицювання й ведеться в напрямку зверху до низу і навпаки. В панелі з боку шипа роблять отвір товщиною близько 1 см, яке повинно відповідати діаметру капелюшки самореза. Після цього в отвір закріплюють шуруп, прикривши його відповідним шкантів. На фінальному етапі робіт надлишки шканта просто зрізають, а залишилася після надрізу поверхню шліфують урівень.

Другий варіант технології закріплення передбачає ведення укладання в напрямку зверху до низу. В пазу фіксується скоб, вганяє степлером. Це робиться для того, щоб залишити вільний простір для шипа сусідній нижній панелі. Замість скоби можна використовувати і цвяхи, однак в цьому випадку потрібно взяти до уваги, що капелюшок повинна становити з панеллю єдине ціле. Для цієї мети використовують добойник, який допомагає увігнати капелюшок в дерево до необхідного рівня.

Третій варіант облицювання передбачає послідовне закріплення блок-хауса від низу до верху. При цьому нижня частина дощок закріплюється за допомогою самонаріза, а капелюшок закривається спеціальним шкантом. У верхній частині шип угвинчується самонаріз до рівня поверхні шипа. Вище закріплюється наступна дошка, та її шип фіксується аналогічним чином. Верхня частина останньої панелі монтується так само, як і перша нижня - тобто за допомогою самонаріза і шканта.

Монтаж блок-хаус

Четвертий метод передбачає укладання зверху вниз. Дошки фіксуються за допомогою кляймера. Використання даної технології виправдане лише при роботі з тонкими панелями малої ваги під час обробки внутрішнього простору приміщень. Робиться це для того, щоб забезпечити надійне кріплення при великому навантаженні на кріплення. Кляймери монтуються на задній стінці паза блок-хауса, а потім, за допомогою самонаріза, закріплюються до поверхні стіни. При цьому кожна наступна панель зі вставленими скобами стикується з уже вмонтовуваними дошками.

При вертикальному укладанні блок-хауса застосовуються всі ті ж технології монтажу, за винятком того, що до облицювання приступають від кута будинку. Як ви можете помітити, процес зовсім не трудомісткий, займає небагато часу, а результат при цьому перевершить всі ваші очікування.

Категория: 
Автор: 
Данвер