+38(097)102 9855
+38(095)093 1099
Виготовлення і продаж пиломатеріалів!
Доставка по всій Україні
Ціни виробника

Купити модрину

×

Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в menu_set_active_trail() (рядок 2404 із /home/danver/danver.com.ua/www/includes/menu.inc).
Дерево модрина

Модрина - це одне з найкорисніших хвойних дерев. Росте це дерево майже усюди і користується величезною популярністю серед садівників. Надзвичайно ціниться воно в галузі будівництва. Свою популярність модрина набула завдяки надзвичайно швидкому зростанню та ажурній кроні, що покрита ніжною яскраво-зеленою хвоєю, невибагливістю до грунту, високою морозостійкістю, довговічністю та приємному ароматові. Та це ще не весь список її плюсів.

Модрина має безліч унікальних властивостей, які Ви неодмінно оціните!

Дерево модрина

Недаремно модрину інколи називають "дубом хвойного роду". Наприклад, при будівництві кораблів її цінують більше, ніж, наприклад, деревину дуба, тому що вона не окислює металеві вироби, не вразлива до жуків-паразитів, відзначається великими гнучкими влстивостями, і не тільки. Вироби з модрини неодмінно прослужать дкілька десятків років, тоді як, наприклад, з сосни приблизно 4 роки. Деревина модрини вважається надзвичайно цінною, що пов'язано з її особливостями будови та присутніми в ній корисними речовинами. Коли модрина горить, вона виділяє більше тепла, ніж інша деревина, тому її двора вважаються найкращими. Також деревина модрини надзвичайно стійка до гниття. Не гниє вона ні в землі, ні в воді. Будівлі з модрини славляться своєю дивовижною довго­вічністю і можуть служими людям тисячі років, адже з часом деревина модрини стає зкам'янілою і набагато міцнішою, крім того, з часом міняє колір — вона стає все гарнішою й гарнішою!

Використання модрини

Дерево модрина

Використовувати модрину можна для виготовлення деяких деталей до машин, будівництва мостів, причалу, шлюзів, водяних млинів та ін. Люди кожного року поширюють сферу застосування деревини модрини і навіть її кори та хвої, які використовуються щоб виготовляти різноманітні лікарські препарати. Щодо здатності модрини лікувати власні рани ви вже, мабуть, чули. Проте нещодавно вченими було відкрито ще одну дивовижну її властивість. Вони видобули з неї полісахаридні речовини, які здатні покращувати рух крові у вражених ділянках тканин та покращувати їх життєво важливі функції. Тепер вчені впевнились, що саме ця речовина може допомогти зв'язувати і склеїти розриви у тканинах цих дерев. Вони з'ясували, що полісахарид, який виділяється з цієї деревини, досить схожий за своїм хімічним складом до препаратів, які сьогодні використовуються в медичних цілях для відновлення кровообігу, але він має в декілька раз меншу в'язкість, що й надає більш активний вплив на відновлювальні процеси в організмі людини. Його рекомендується використовувати в хімічних промисловостях, що лишній раз доводить, що таке дерево абсолютно не нашкодить своєю присутністю у домі.

Відмінність модрини від інших хвойних дерев

Дерево модрина

На відміну від інших хвойних дерев, модрина не вічнозелена, на зиму вона скидає хвою. Проте, вона не втрачає своєї декоративності цілий рік - влітку і навесні вміє порадувати зеленими гілками і ніжним хвойним ароматом, восени - яскравими контрастними кольорами, а взимку чудово доповнить композиції з вічнозеленими хвойними. Отож, як ви помітили, властивостей та способів застосування модрини є безліч. І це ще не весь список плюсів даної деревини. Тож, обравши саме це дерево для своїх цілей, ви ніколи не пожалкуєте!

Де варто замовити модрину? Продаж модрини

Купити модрину можна у "Данвер", у нас уся продукція екологічно чиста та за доступною ціною для кожного. До того ж, тут у Ви маєте можливість купити модрини в готовому формованому вигляді або ж є варіант для самостійного формування, адже це дерево дуже добре переносить обрізку і протягом усього життя може зберігати усі свої властивості. З модрини ми виготовляємо терасні дошки та дошки на підлогу, оцінити їх загальний вигляд Ви можете на фото на нашому сайті, або ж вживу за нашою адресою.

Дерево модрина

Купити модрину чи проконсультуватись щодо будь-якої нашої продукції Ви можете зателефонувавши нашим менеджерам за телефонами +38 097 102 9855 та +38 095 093 1099, або безпосередньо на місці. Наші працівники завжди із задоволенням нададуть усю необхідню Вам інформацію, при необхідності підкажуть та допоможуть у виборі.

Ми враховуємо усі бажання, вимоги та фінансові можливості наших клієнтів! Отож, вибір у нас не одноманітний. У нас Ви також можете придбати товари з смереки, липи та вільхи.

Покупка модрини онлайн та доставка по всій Україні

Дерево модрина

У нас можна купити модрину не лише на виробництві, але й замовити доставку у будь-яку точку України. Доставка здійснюється в досить короткі терміни, вже на другий день після замовлення ви вїжаємо до Вас! Ми впевнені, роботою нашої команди Ви також будете задоволені! Адже ми намагаємось задовільнити кожного клієнта без витянку!

Телефонуйте нам, щоб замовити модрину прямо зараз - універсальну і неповторну хвойну красуню, яка здатна назавжди змінити вигляд Вашого дому та саду!