+38(097)102 9855
+38(095)093 1099
Виготовлення і продаж пиломатеріалів!
Доставка по всій Україні
Ціни виробника

монтаж

Українська

Монтаж зовнішнього блок-хауса

Зовнішній блок-хаус

В наші дні облаштувати свій будинок у привабливому та затишному стилі настільки просто і вигідно, що дозволить собі це може кожен любитель «country» - напрямку в дизайні. Ця задача істотно полегшується і завдяки великій різноманітності сучасних, недорогих матеріалів, таких наприклад, як блок-хаус.

Монтаж підлоги

Дерев'янна підлога

Дерев'яні підлогові покриття не втрачають своєї актуальності протягом багатьох десятиліть. Їх історія сягає своїм корінням вглиб століть, однак і в наші дні, в століття високих технологій, покриття з дощок підлоги залишається найбільш поширеним матеріалом для обробки приміщень. Такій постійності сприяє безліч факторів: великі запаси сировини, її нешкідливість, надійність, міцність, довгий термін служби, приваблива ціна.

Монтаж вагонки

Вагонка

Технологія монтажу вагонки має свої нюанси. Стадії монтажу вагонки передує її підготовка. Попередньо заміряють приміщення і нарізають необхідну кількість вагонки потрібного розміру. При розрахунку потрібної кількості вагонки, слід враховувати розміри приміщення і ширину вагонки. Врахувати потрібно і те, що в процесі кріплення вагонки до обрешітки або стіни поздовжний шип вставляється в паз сусідньої вагонки, що призводить до зменшення робочої ширини вагонки на 10-12 мм.

Монтаж блок-хауса

Блок-хаус

Немає можливості побудувати будинок з дерева? А жити в такому дуже хочеться? Проблему допоможе вирішити новий матеріал - блок-хаус. Блок-хаус це імітація колоди і, як справжнісіньке дерево, забезпечує дуже хорошу тепло і звукоізоляцію. За своєю суттю блок-хаус це вагонка, тільки дещо товщий, а значить буде краще утримувати тепло. Та й виглядає цей матеріал цікаво. Змонтувати блок-хаус не настільки важко, як здається на перший погляд, досить певного набору інструментів і базових знань.