+38(097)102 9855
+38(095)093 1099
Виготовлення і продаж пиломатеріалів!
Доставка по всій Україні
Ціни виробника

порода дерева

Українська

Дерево смерека

Дерево смерека

Якщо попросити когось із нас назвати найнеобхідніші людині рослини, то можна не сумніватися, що будуть названі пшениця і рис, картопля і цукровий буряк, бавовна і льон, маслина і виноград. Може бути, навіть гевея і кокосова пальма. Навряд чи, однак, кому-небудь прийде в голову поставити на одне з перших місць смереку.

Дерево липа

Дерево липа

Липа широко розгалужене листопадне дерево, з густою кулястою кроною, що досягає 20-38 метрів заввишки. Має темну кору, яка з віком дерева иоже ставати бороздчатою. Колір листя сизуватий знизу і зелений зверху. Вони чергові, мають серцеподібну форму і зубчасті краї, довгочерешкові із загостреною витягнутою верхівкою. Квітки незвичайно пахучі, жовтувато-білого кольору і зібрані по 3 - 11 штук в невеликі суцвіття у формі напівпарасольки , біля основи якого є жовтувато-зелений довгастий лист.

Дерево дуб

Дерево дуб

Дерево дуб рід дерев, рідше чагарників сімейства букових. Серед величезного розмаїття дерев і чагарників особливе місце належить дубу. Він відрізняється довговічністю і могутніми розмірами. На земній кулі нараховується до 600 видів дуба, у нас в країні, за даними більшості фахівців,- 20 видів. Але найбільш численний дуб звичайний, або літній,- він займає основну площу наших дібров.

Дерево вільха

Дерево вільха

Рід листопадних однодомних раздільнополих дерев або чагарників сімейства березових. Листки чергові, зубчасті. Майже всі види вільхи квітнуть ранньою весною, здебільшого до розпускання листя, запилюються вітром. Квітки зібрані в сережки. Плід - односім'яний двокрилий горішок.

Дерево бук

Дерево бук

Бук європейський, або Бук лісовий - це листопадне дерево, вид роду Бук сімейства Букові. Бук європейський поширений в Західній і частини Східної Європи. Бук європейський - це найбільш поширений вид бука. Крім нього бука європейського на невеликій території виростає бук східний. Чисті букові ліси залишилися в основному в горах Європи. Раніше букові ліси займали набагато більшу територію.

Дерево модрина

Дерево модрина

Модрина (LARIX). Назва : слово ' Larix ' як наукова назва було введено в літературу задовго до Карла Ліннея, на початку 16 століття. Походження його не зовсім зрозуміле. Одні автори вважають, що це гальське назва смоли, або ж йде від кельтського ' lar ' - рясний, багатий (дуже смолистий ). На думку інших, це слово походить від латинського ' laridum ' , ' lardum ' - жир, через велику смолистість дерев.